×

Merkez Çalışma Saatleri

P.tesi - Cuma: 08:00 - 18:00
Cumartesi: 08:00 - 15:00

Lütfen bizimle iletişime geçmek için info@smallux.com adresini kullanın.

YENİ BİR SMALLUX MAĞAZASINI NASIL AÇARIM?

01

Franchise formunu doldurun.

02

Size özel teklifimizi inceleyin.

03

Arkanıza yaslanıp keyfini çıkarın.

FORGOT YOUR DETAILS?

Smallux Coffee Chocolate & Nuts’de, özel harmanlanıp kavrulan dünya kahve çekirdekleri ve profesyonel kahve makinalarıyla her fincan için otomatik olarak taze öğütülerek hazırlanıp sunulan espresso bazlı içecekleri, ünlü dünya kokteylerinin alkolsüz kahve versiyonları, French Press’te taze demlenmiş özel meyve çayları, premium pasta, gurme sandwich ve salata çeşitleri yatırımcılara büyük olanaklar sağlıyor. Ürünlerimiz yüzde 100 müşteri memnuniyetine sahip 1. sınıf premium ürünlerdir.

Modern insanın günlük ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde ücretsiz Wi-Fi, scanner, printer, dj set up, mixer, karaoke vb. ekipmanlarla donatılmış, ilham veren, motive eden, günün saatlerine göre dingin bir çalışma ortamı veya eğlenceli bir parti atmosferi sunan Smallux, günün değişik saatlerinde bu ambiansları deneyimlemek isteyen, 7’den 70’e geniş bir müşteri profiline sahiptir.

GURME KAHVE

Smallux Franchise içinde yer alan en güçlü kâr gereçlerimizden biri kuşkusuz ki KAHVE. Yarattığı katma değer açısından kahve, petrolle yarışıyor. Bardak başına maliyet ve satış fiyatı dengesine baktığınızda da çok yüksek kâr marjına sahip.

Pazarın yıllık büyüklüğü 400 milyon liraya ulaşıyor. Dünya borsalarında işlem gören emtialardan olan kahvenin tarihi çaydan çok daha eski. 850 yılına kadar dayanan tarihe sahip kahve de, ürün çeşitliliği açısından çok zengin.

Türkiye’de her 100 kişiden 78’inin kahve tükettiği belirtiliyor. Sektörün ortalama büyümesi yıllık yüzde 7 civarında. Her kesimin ulaşabileceği ürünlerin satılıyor olması, kar marjının yüksek olması sektörü cazip hale getirirerek; yatırımcıları bu alana yönlendiriyor. Smallux olarak sizler için dünyanın en iyi kahve çekirdeklerini, en iyi ekipmanları, en yüksek kâr edeceğiniz şekilde tüm know how’ımızı, bilgi birikimimizi, teknolojiyle besleyip Smallux markasında birleştirdik.

PASTA ÇEŞİTLERİ | ÇİKOLATA | KURUYEMİŞ

Franchise paketimiz içinde yer alan Türkiye genelinde hızlı tedarik ağımız ve geniş çeşit pasta yelpazemiz işletmenizin gücüne güç katıyor. Çapraz promosyon ve gurme kahve ile birlikte pasta çeşitlerimiz de günlük karınızı artırırken, işletmenize katma değer katıyor. Lezzetli pastalar, sandwich ve salataların yanı sıra premium kalite çikolata ve kuruyemiş çeştleri Smallux dünyasının küçük mutluluklarından sadece birkaç tanesi! En iyi olmak için yıllarca araştırma yapmanıza gerk kalmadan ve denemeler ile para, zaman, enerji kaybetmeksizin uygulayabileceğiniz bir İşletme Sistemi sunuyoruz. Bazen deneyimlerden ders çıkarmak, denemiş kişilerin ders çıkarılmış deneyimleri ile oluşan bir sistemde hatalarınızdan ders çıkarma külfetine girmeden hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz.

Smallux Ailesine katılın ve kazanmaya BUGÜNDEN başlayın.

*Pastalarımız tazeliğini derin dondurucuda 6 ay, display buzdolabında +4 derecede, 4 gün boyunca korur. Türkiye’nin her yerinde yaygın frigorifik tedarik ağımız sayesinde en geç bir gün içinde tüm ihtiyaçlarınız teslim edilir. Tedarik, stok ve sergilemesi son derece kolay kahve satışlarınızı arttırıcı çeşitliliği, satışı, talebi ve ambiansı çok yüksek olan bir üründür.

TOP