×

Merkez Çalışma Saatleri

P.tesi - Cuma: 08:00 - 18:00
Cumartesi: 08:00 - 15:00

Lütfen bizimle iletişime geçmek için info@smallux.com adresini kullanın.

YENİ BİR SMALLUX MAĞAZASINI NASIL AÇARIM?

01

Franchise formunu doldurun.

02

Size özel teklifimizi inceleyin.

03

Arkanıza yaslanıp keyfini çıkarın.

FORGOT YOUR DETAILS?

NedenSmallux?

Smallux etki alanına adım attığınız andan itibaren, içtiğiniz kahve, herhangi bir ısırık, küçük bir hediye ya da sanal dünyada heyecanlı bir macera sizin gününüzün en güzel anı olacaktır. Nerede olursanız olun Smallux sizi mutlu eder!

01

Eğlence, teknoloji, kahve, gurme lezzetler, trend ürünler ve Cafe konseptini birleştiren ilk ve tek şirket.

02

Üstün tecrübesini dünya standartları ile sizlere sunarak, müşterilerine beklentilerinin üzerinde deneyim sağlayan bir marka ile çalışmanın avantajı.

03

Patentli, yasal, tanınan, gerekli tüm lisanslara sahip kurumsal bir markanın desteğini yanınıza alarak yüksek kâr getiren bir sisteme sahip olmak.

04

Sektördeki büyüme potansiyeli, marka güvenilirliği, ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışı ile yatırımcılar için kârlı ve garantili yatırımdır.

Yepyeni bir gelecek sizi bekliyor!

Smallux VR Cafe sistemi ile hemen kazanmaya başlamak için şimdi tam zamanı.

Smallux Franchise programımızdan faydalandığınızda alacağınız hizmet ve avantajlardan bazıları;

 • Smallux Marka Kimliği; %100 olumlu müşteri algısına sahip Smallux markasının bir parçası olma imkanı. Yüksek büyüme sinyalleri gösteren bir pazarda sürekli öncü marka kimliği. Satılan ürün ve hizmetin potansiyel müşteriler tarafından derhal fark edilmesi, hatırlanması, tercih edilmesi, marka sayesinde olmaktadır. Kendi adıyla iş yapan bir küçük işletmecinin yıllar içinde ancak yakın çevresinde sağlayabileceği etki, Smallux’de tabela asıldığı gün sağlanmaktadır.
 • Smallux, kendi kaynakları ve franchise alanlardan topladığı reklam fonu ile merkezi reklam yapmaktadır. Büyük reklam bütçeleriyle küçük işletmelerin tek başlarına yapamayacağı miktarda ve verimlilikte reklamların yapılması.
 • Smallux aynı yatırımı defalarca tekrarladığından dolayı hem daha ucuz, hem de daha uzun vadeli satın alma yapılabilmekte ve bu avantajını Franchise şubelerine rekabetçi fiyat anlayışıyla yansıtmaktadır.
 • Smallux, yaptığı “grand opening” güçlü bir açılış tanıtımıyla istenen karlılığın derhal yakalanması, yatırımın geri dönüşü, çalışanların morali, müşterilerin sürekliliği açılarından bu hızlı başlangıca büyük önem vermektedir.
 • Müşterilerimiz Smallux’de önceden denediği, memnun kaldığı ve tekrar seçtiği hizmeti bulmaktadır. Çoğunlukla tesadüfen değil, isteyerek ve seçerek içeri girmekte, her işletmede de alıştığı hizmeti aynen bulmaktadır.
 • Smallux, rakiplerine karşı sürekli üretim ve hizmet tekniğini geliştirme, maliyet düşürme, yatırım azaltma, verim yükseltme, kalite artırma, müşteri beklentilerini saptama, müşteri memnuniyetini sağlama çalışmaları içindedir. Tek bir küçük işletmenin vakit ve para ayırması mümkün olmayan bu tür çalışmalar, franchise zincirlerde sıradan çalışmalar olarak yapılmaktadır. Bu sayede, bağımsız çalışan rakipleri aynı kalırken, Smallux sürekli yenilenmekte ve gelişmektedirler.
 • Smallux’ün sistemi koruma adına yaptığı sürekli denetimler, franchise alan üzerinde bir baskı ve yaptırım gibi görünse de, aslında önemli bir avantajdır. Franchise alanın fark edemediği verimsizlik, hırsızlık, yanlışlık ve benzeri zarara neden olan hatalar denetim sonucu ortaya çıkmakta ve giderilmektedir.
 • Başarılı iş modeli; daha önceden denenen, başarısı kanıtlanmış ve tanınmış bir marka ve işletme sistemini kullanarak, kısa zamanda yatırımın hızlı geri dönüşü sağlanır.
 • Sürekli eğitim, know how ve bilgi aktarımıyla karlılığın arttırılması ve kolay eleman temini.
 • Profesyonel Danışmanlık; mağazanın veya kiosk’un açılacağı yer, AVM için izinler, mağazanın dizaynı, hizmet sunum şekli gibi önemli kararlar alınmış olarak Franchisee’ye tüm ürünler komple satışa hazır olarak sunularak, işinizi kurarken harcayacağınız zaman size kazandırılır.
 • Smallux aynı yatırımı defalarca tekrarlamaktadırlar. Bu nedenle yapımda kullanılacak malzeme, çalışacak usta, proje, ekipman vb. gibi masraflar için defalarca pazarlık yapılmış ve sürekli çalışma içine girildiğinden hem daha ucuz hem de daha uzun vadeli satın alma becerisine sahip olarak en düşük maliyete ulaşacaktır.
 • Smallux Franchise alan, kendi adına iş yapıyor olmakla birlikte, tanınan bir markayı temsil etmektedir. Bunun itibarını ve etkisini hemen her alanda hissedecektir. Bankası, tedarikçi firmaları, ev sahibi, çalışanları, müşterileri, devlet daireleri, vb. ona kendi markasıyla yapacağı bir işte olabileceğinden daha fazla ilgi ve özen göstereceklerdir.
 • Düşük reklam ve tanıtım giderleri, Promosyonel basılı hazır materyaller, tanıtım videoları, broşür, kağıt bardak, şeker vs, kartvizit, ayaklı stant gibi formatlar için profesyonelce hazırlanmış promosyonel materyal arşivi.
 • Çoğu yatırımcı için bildiği işi yapma zorunluluğu ciddi bir engeldir. Girişimci, “en iyi iş bildiğin iştir” özdeyişine uygun olarak, karlı olmasa bile, babasının işini yürütmek, çıraklıktan beri öğrendiği işe girişmek, tesadüfen puanını tutturduğu fakültenin branşında çalışmak vb. zorunda kalmaktadır. Oysa Smallux Franchise ile, hiç anlamadığı ama iyi olduğuna veya gelecekte olacağına inandığı yepyeni bir sektöre geçebilmektedir.
 • Mali ve hukuki desteğin yanı sıra mevcut kadrolarımız ile, çoğunlukla birbirinin aynı sorunlarla gelen franchise şubelerimize danışmanlık hizmeti.
 • Yer seçimi, bir işletmenin en önemli kararıdır. Nerede açılırsa ne kadar ciro ve kar yapılabileceğini bilen Smallux uzmanları tarafından yapılacak araştırma, yanlış yer seçiminizi önleyecektir. Bağımsız yatırımcılar genellikle bütçelerine uyan yeri seçerken, Smallux’ün özellikleri ve gerekleri konusunda edindiğimiz deneyimler doğrultusunda sizin için en uygun yeri seçer. İşletmesinin eksiklerini ve yanlışlarını düzenli teftiş ve kontrollerle giderilerek, hataların fark edilmesi, doğru önlemlerle, düzeltilmesi ve kar marjının arttırılması
 • Smallux; rezervasyon sistemi & e-ticaret web sitesi, smalluxradio.com’la tüm Franchisee’lerde aynı müzik ve reklam jingle’ının yayınlanarak bütünlük, bilinirlilik sağlanması, sinerji yaratılması.
 • Franchise alındığında, yatırımcı işi bilmese bile, franchise verenin sağladığı başlangıç eğitimi ile işletmeyi yürütecek temel bilgileri edinecektir. İlerleyen zaman içinde kazanacağı deneyimle karlılığını artıracaktır.
 • Küçük işletmelerde çoğunlukla hiç raporlama yapılmadığı, defterlerin bile dışarıda usulen tutulduğu bilinen bir gerçektir. Smallux’de her türlü faaliyet, gelir ve gider raporlanmaktadır. Etkin yönetim için şart olan bilgi birikimi bu şekilde sağlanmaktadır. Örneğin, müşteri yığılma saatleri, hammadde stoku dönüş süresi, reklam harcamalarının satışlara etkisi, vergi öncesi net karın aylara göre dökümü vb. gibi bilgileri edinerek yönetimi kolaylaştırıp, etkinlik kazanacaktır.
 • Küçük işletmelerin bir diğer sorunu da bir türlü bitmeyen dekorasyon, başında durmayınca çalışmayan ustalar, alınamayan izinler ve sürekli ertelenen açılış tarihidir. Smallux’de defalarca tekrarlanan açılış işlemleri uzmanlaşmış kişiler tarafından desteklendiğinden, inşaat, tesisat, makine alımı, montaj vs. hızlı bir zaman planı içinde yapılır. İşletme için gerekecek izinler ve ruhsatların da prosedürü bilindiğinden, hızla ve sorunsuz olarak alınırlar. Bu nedenle Smallux yerin kiralanmasından 1 hafta sonra faaliyete geçer. Franchise alanın karlılığı açısından, kira, eleman gibi masraflar sürerken bir an önce para kazanmaya başlaması hayati önemdedir.
 • Smallux Franchise alan, yatırımı için kendi adına kredi istediğinde, marka da kendisi ile birlikte değerlendirmeye alınmaktadır. Bankalar veya leasing firmaları ülkemizde henüz franchise alanlara çok farklı davranmamakta, istedikleri teminatları aynen talep etmektedirler. Smallux ise anlaşmalı olduğu banka ve kurumlarla; kredi ve leasing kullanmada franchise alanlarına destek olur.
 • Hazır Müşteri Potansiyeli, marka bilinirliğiyle, kolay ürün satışı.
 • Karşılaşılabilecek risklerin en aza indirilmesi.
 • Kendi işinin patronu olarak, kurum kültürüyle sadece kendin için çalışmak. Smallux ve sistem ile bütünleşerek takımın bir parçası olma duygusuyla işine sarılmak.
 • Yüksek ürün ve hizmet standartlarına ulaşarak, bağımsız çalışan bir küçük işletme sahibinin ayırması mümkün olmayan parasal ve insan kaynakları ile gelişmiş bir sistemle yüksek standartlara ulaşmak.
 • Giriştiği işin geleceği konusunda endişe taşımamak. Önceden başka ve benzer pazarlarda denenmiş, başarılı olduğu, tüketiciler tarafından tutulduğu, fiyatının kabul gördüğü kanıtlanmış bir işe girişmek.
 • Esnaf tanımına uyan küçük işletmecilerin, işletme teknikleri konusunda çok azının eğitimi ve deneyimi vardır. Smallux sistem kapsamında getirdiği uygulamalarla, franchise alanların ileri yönetim tekniklerini uygulamalarını sağlamaktadır.
 • Smallux ile yapılan anlaşma, 3 yıllıktır. Franchise alan, bu süre boyunca haklarına sahip olacağını bilir, hayatını buna göre yönlendirebilir.
 • Smallux için sadece bütçeyi tamamlamış olmak franchise almak için yeterli bir kriter değil “Franchise markasını iyi taşıyabileceğinize, gelecekte marka ile birlikte büyüyebilecek bir vizyona sahip olduğunuzu da bize hissettirmeniz gerekir.”
 • Çoğu yatırımcı için bildiği işi yapma zorunluluğu ciddi bir engeldir. Girişimci, “en iyi iş bildiğin iştir” özdeyişine uygun olarak, karlı olmasa bile, babasının işini yürütmek, çıraklıktan beri öğrendiği işe girişmek, tesadüfen puanını tutturduğu fakültenin branşında çalışmak vb. zorunda kalmaktadır. Oysa franchise alındığında, hiç anlamadığı ama iyi olduğuna veya gelecekte olacağına inandığı bir sektöre geçebilmektedir.
 • Küçük işletmelerin yatırım aşamasında yaşadıkları diğer bir sorun da planladıkları yatırımın her zaman üstüne çıkmalarıdır. Çoğunlukla sınırlı miktarda sermaye ile başlanan yatırım, bazen tüm ihtiyatların tükenmesine, ilave borçlanmaya neden olabilmektedir. Smallux’de ise, öngörülen proje çerçevesinde anahtar teslimi, mallarıyla işler vaziyette, ne zaman bitip ne zaman para kazanmaya başlayacaklarını bilirler. Yapılan yatırım ve işletme planları her zaman hedefe ulaşır.
 • Smallux Franchise alan, çoğunlukla belli bir coğrafi bölgede söz konusu marka ve sistemi tek başına temsil etme güvencesini almaktadır (bölge koruma). Bu, bir anlamda bölgesel bir tekeldir. En azından kendi markasıyla bir rakibin karşısına çıkmayacağını, çalıştığı takdirde kendisini doyuracak bir bölgesi olduğunu bilmektedir.
TOP