×

Merkez Çalışma Saatleri

P.tesi - Cuma: 08:00 - 18:00
Cumartesi: 08:00 - 15:00

Lütfen bizimle iletişime geçmek için info@smallux.com adresini kullanın.

YENİ BİR SMALLUX MAĞAZASINI NASIL AÇARIM?

01

Franchise formunu doldurun.

02

Size özel teklifimizi inceleyin.

03

Arkanıza yaslanıp keyfini çıkarın.

FORGOT YOUR DETAILS?

HAKKIMIZDA

Smallux Kahve ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. Türkiye’de ileri teknolojiye sahip eğlenceli gurme franchise konseptleri üreterek alanında büyük bir boşluğu doldurmuştur. 2016 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermekte olan yeni konseptimiz Smallux, Türkiye’nin İlk ve Tek Yeni Nesil Eğlence Café franchise markasıdır.

Kapsamlı eğitim, tedarik, lojistik, işletme ve reklam gibi konulardaki destekleriyle, Bölge Temsilciliklerimizle, Türkiye’nin 81 iline hizmet veren Smallux franchise zinciri; e-ticaret sitesi, radyosu, güçlü server ve yazılım altyapısıyla alanında Türkiye’nin yüksek teknolojiye sahip, hızla büyüyen trend firmasıdır.

Smallux Kahve ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. Turizm İşletmeciliği, Franchising, Mimari ve Bilişim alanındaki 40 yıllık deneyimlerini yenilikçi vizyonuyla birleştirerek nitelikli projeler gerçekleştiren uzmanlaşmış kadrosu ile Smallux’nün öncü bir dünya markası olması adına özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Markamız;
* Özgün ve doğal
* Yenilikçi ve verimli
* Geleneksel değerleri taşıyan
* Hesaplı ve ulaşılabilir
* Etik ve güvenilir'dir.

İNOVASYON

Smallux markasının merkezinde inovasyon var. Karşılıklı iletişim ve sürekli inovasyon bizi başarıya götüren en etkili etmen.

TASARIM

Mağazalarımız alanında uzman Mimarlarla çözüm ortaklarımızdan olan StudiOkmen tarafından en küçük ayrıntısına kadar tasarlanır.

UYGULAMA

StudiOkmen tarafından tasarlanan işletmenin uygulaması profesyonel bir kadro ile mükemmele yakın bir şekilde açılışa teslim edilir.

DESTEK

Tüm Bayilerimize Merkez tarafından 7/24 destek sağlanmaktadır. Call Center, Teknik Servis ve Garantili Müşteri Hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız.

TOP