×

Merkez Çalışma Saatleri

P.tesi - Cuma: 08:00 - 18:00
Cumartesi: 08:00 - 15:00

Lütfen bizimle iletişime geçmek için info@smallux.com adresini kullanın.

YENİ BİR SMALLUX MAĞAZASINI NASIL AÇARIM?

01

Franchise formunu doldurun.

02

Size özel teklifimizi inceleyin.

03

Arkanıza yaslanıp keyfini çıkarın.

FORGOT YOUR DETAILS?

Franchise Modellerimiz

Yatırım miktarınız ve gelir beklentinize göre; Franchisee olabileceğiniz 2 ana sistemimiz bulunmaktadır

Türkiye’nin ilk ve tek eğlence café zinciri olan Smallux, gerek Coffee & Shop konsepti, gerek Coffee Corner'ları  ile başta Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya olmak üzere tüm Türkiye’de Franchise zincirini geliştirmeye devam ediyor.

Smallux hayatlarında pek çok farklı deneyim yaşamış, dünyayı gezmiş, bir çok konsepte hayat vermiş genç profesyonellerin hayallerinden çıkıp, sizlere sunulmuş küçük mutluluklar dünyasıdır. Smallux etki alanına adım attığınız andan itibaren, içtiğiniz kahve, pastanızdan aldığınız bir ısırık, küçük bir hediye ya da sanal dünyada bir macera gününüze fark katacak.

Smallux sadece hayattan küçük bir kaçamak değil aslında “Kazananlar Klübü’’. Bu konsept hayata geçtikten sonra gelen yoğun talep ve önlenemez gelişim kat sayısı sayesinde Smallux ailesi her geçen gün büyüyor. Artık Smallux Coffee & Shop veya Smallux Coffee Corner sistemlerimizle siz de Smallux ailesine dahil olabilir hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye genelindeki 400’ü aşkın AVM, 8000’i aşkın özel okul ve üniversite çevresi, yaya trafiğinin kalabalık olduğu cadde gibi lokasyonlardan  sizin için en uygun olanını seçerek ya da işletmesi size ait olan Café, Bar, Spor Merkezi, Beach ya da dükkanda hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

01. SMALLUX COFFEE & SHOP

  • Bildiğiniz Café’leri unutun!

    Türkiye'nin İlk ve Tek Yeni Nesil Eğlence Café & Shop Franchise’ı olan Smallux Coffee, Chocolate & Nuts, düşük maliyet, düşük risk, yüksek kâr, hızlı yatırım geri dönüşü ve avantajlı bayilik fırsatlarıyla yatırımcılarıyla buluşuyor.

    Vizyonu, inovatif ürünler ve yenilikçi yaklaşımlarla bir dünya markası olmak olan Smallux’ün AVM'ler ve Caddeler için geliştirdiği Coffee & Shop konsepti ile para kazanmak ister misiniz? "The Ultimate Café Experience" sloganıyla SMALLUX KAHVE VE GIDA SAN. TİC. A.Ş. tarafından geliştirilen bu özel konseptte, dünyanın önde gelen premium kahveleri, gurme sandwichler ve premium pastaların yanısıra lifestyle trend Smallux ürünleri, Sanal Gerçeklik deneyimleri ve Smallux’e özel alkolsüz Kahve Kokteylleri satarak yüksek kazanç elde etme imkanınız var.

02. SMALLUX COFFEE CORNER

  • Küçük alanlarda yüksek kazanç!

    Hızlı büyümesini franchise ve işletme deneyiminin yanı sıra, inovasyon, ileri teknoloji, yazılım desteği, franchise seçimi, ar-ge, lokasyon tercihi, non-stop hizmet anlayışı, sorunsuz iş ortaklığı felsefesiyle güleryüzlü, dinamik kadrosuna borçlu olan Smallux, sizi etki alanına adım attığınız andan itibaren büyüleyen bir konseptle buluşturuyor. Coffee Corner.

    Cadde ve sokaklarda 35 - 60 m2 arası dükkanlar için uygun olan bu konsept ile içtiğiniz bir yudum kahve, yiyeceğinizden bir ısırık, kulağınıza takılan müzik, küçük bir hediye, happy hourlar ya da sanal dünyada heyecanlı bir macera günün en güzel ve unutulmaz anını oluşturuyor.
TOP